Ustawiacz maszyn wtryskowych

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:
• Uruchamianie procesu wtrysku,
• Wymiana i ustawianie form wtryskowych,
• Utrzymanie ciągłości i terminowości produkcji,
• Dbałość o stan techniczny form wtryskowych, narzędzi oraz maszyn

Wymagania:
• Min. 2- letnie doświadczenie na danym stanowisku,
• Wykształcenie min. średnie techniczne,
• Znajomość tematyki przetwórstwa tworzyw sztucznych (pp, ps, pc, pe, abs, pmma),
• Znajomość maszyn Engel, Demag, Krauss-Maffei, IMG, Battenfeld oraz narzędzi peryferyjnych,
• Doświadczenie w samodzielnej wymianie form, zmianie narzędzi oraz uruchamianiu produkcji,
• Umiejętność obsługi oraz programowania manipulatorów oraz robotów powiązanych z wtryskarkami,
• Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
• Znajomość MS Office

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Interesującą i odpowiedzialną pracę,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM na adres: praca@progresso.net.pl W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Data dodania: 16/05/2017